Viikko-ohjelma

 

Päivitetty 16.4. Tulostettava versio: viikko-ohjelma huhtikuu 5 2014.pdf

Shanti 2. kerros

MATI KE TO PE LA SU

11:00-12:00

Pilates

alkeet & keskitaso

- Terhi -

EI TUNTIA 21.4.

 

 

9:30-10:30

Pilates + venyttely

alkeet & keskitaso

- Emmi -

alkaa 27.5!

 

9:15-10:15

Pilates + venyttely

alkeis & keskitaso

- Terhi -

 

 

10:15-11:00
Vauva+vanhempi Jooga 
6kk->

- Liisa-Erika -

ei tuntia 24.4.

 

 

10:00-11:00
Pilates + venyttely
Alkeis +keskitaso
- Emmi -

ei tuntia 18.4.

 
   

12:30-13:30

Pilates + venyttely

rintasyöpätoipilaille

- Terhi -

EI TUNTIA 21.4.

 

 

11:00-12:30
Hathajooga
- Lana -

 

 

11:00-12:30

Hathajooga

- Marjaana -

 

 

11:15-12:00
Vauva+vanhempi Jooga 0kk->
- Liisa-Erika -

Mouna ohjaa 24.4.

 

 

15:45-16:45
Pilates + venyttely
alkeet +keskitaso
- Emmi -

ei tuntia 18.4.

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00-16:45
Muksujooga
- Katja -

 

 

12:30-14:00
Äitiysjooga
- Liisa-Erika -

Mouna ohjaa 24.4.


 

 

17:00-18:00
Pilates +venyttely
Keski- ja jatkotaso
- Emmi -

ei tuntia 18.4.

 
   

 

 

 

17:00-18:00
Astangajooga
aloittelijoille
- Lana -

 

 

17:00-18:30

Flow Yoga
- Kati -

Liisa-Erika ohjaa 23.4.

 

 

17:00-18:00
Pilates + venyttely, alkeet
- Terhi -

 

 
   

17:00-18:30
Astangajooga
Tekniikkakatunti
- kaikki tasot

- Lana -

EI TUNTIA 20.4.

 

 

17:15-18:45

Astangajooga

- Lana -

Tunti pidetään 21.4.

 

 

18:15-19:15
Pilates + venyttely
keskitaso
- Emmi -

Terhi ohjaa 15.4.

 

18:45-20:15
Äitiysjooga
- Kati -

Liisa-Erika ohjaa 23.4.


 

 

18:15-19:45

Lempeä astanga

- Sanna -

 

 
   

19:00-21:00
Yin-jooga
- Marjaana -

tunti pidetään 20.4.

 

 

19:00-20:30

Alkeiskurssi

- Lana -

Kylli ohjaa 21.4.

 

 

19:30-21:00

Flow-jooga

- Reetta -

 

 
 

20:00-21:00
Sound
Healing
- Almer -

3.4., 24.4. ja 8.5.


 

 
     

Shanti 4. kerros

MATI KE TO PE LA SU
 

10:00-11:00

Lempeä aamujooga

- Liisa-Erika -

 

 
     

 

 

 

11:00-12:30
Jooga +
Pilates
- Kati -

Sanna ohjaa 20.4.

 

 

 

11:00-12:30
Hathajooga
- Lana -

Kylli ohjaa 21.4.

 

11:15-12:00
Vauva+vanhempi
Jooga
- Kati -

Helena ohjaa 22.4.

 

11:00-12:30
Kundaliinijooga
- Kylli -

 

 

11:00-12:30
Hathajooga
- Kylli -

 

 

11:00-12:30

Hathajooga

- Marjaana -

Tunti pidetään 18.4.


 

10:45-12:15
Dynaaminen
Hathajooga

- Sanna -

 

 

13:00-14:30
Dynaaminen 

Hathajooga

- Liisa-Erika -

ei tuntia 20.4.

 

 

 

17:30-18:45

PÄÄSIÄISEN ERIKOISTUNTI!!

VAIN MA 21.4.

Pilates + venyttely

kaikki tasot

- Emmi -

 

12:30-14:00
Äitiysjooga
- Kati -

Helena ohjaa 22.4.

 
     

12:30-14:00
Äitiysjooga
- Sanna -

 

 

15:00-16:30

Sivanandajooga
- Jutta -

20.4. ei tuntia

 

 

17:00-18:00

Pilates +venyttely
keski & jatkotaso
- Emmi -

ei tuntia 21.4.

 

16:45-17:45
Hathajooga
- Kati
 -

Helena ohjaa 22.4.

 

 

 

 

 

17:00-18:30
Vinyasa Flow
- Lana -

 

 

17:00-18:30
Hathajooga
- Marjaana -

Tunti pidetään 18.4.


 

14:15-15:45
Kundaliinijooga
- Sara -

ei tuntia 19.4.

 

 

17:00-18:30
Virtaavaa
Kehonhuoltoa
- Tarja-

ei tuntia 20.4.

 

 

18:15-19:15

Pilates + venyttely
alkeet
- Emmi -
ei tuntia 21.4.
 

18:00-19:30
Dynaaminen

Hathajooga
- Kylli -

 

 

18:00-19:30
Hathajooga
- Kylli -

 

 

19:00-20:30

Hathajooga
- Kylli -

 

 

19:00-20:30
Yin-jooga
- Marjaana -

Tunti pidetään 18.4.

 

 

16:00-18:00

Yang & yin -jooga

- Marjaana -

 

 

19:00-20:30
Hathajooga
- Kylli -

tunti pidetän 20.4.

 

19:30-21:00
Hathajooga
- Kati -

Ei tuntia 21.4.

 

19:45-21:15

Hathajooga

- Kylli -

 

 

19:45-22:00

Alkeiskurssi

-Kylli-

 

 

 
       

Hoiva Shanti, 4.kerros

MATI KE TO PE LA SU

 

 

 

10-11:30

Seniorijooga

- Kylli -

 

6:30-8:30
Astanga Mysore
- Lana -

ilmoittautuminen edellisenä iltana klo 19 mennessä numeroon 0451313121

 

 
 

 

6:30-9:00

Astanga

Mysore

- Lana -

HUOM! ilmoittautuminen torstaiaamuun klo 10 mennessä 0451313121

 

 
   

17:15-18:45

Kundaliinijooga

- Jivan Mukta -

ei tuntia 21.4.

 
 

11:00-12:00

Pilates

alkeet & keskitaso

- Terhi -

 

 

12:00-13:15

Dynaaminen syvävenyttely

- Emmi -

 
     

18:30-20:00

Yin & Mindfulness

- Eeva -

Tunti pidetään 21.4.

 
 

 

 

 
 

 

 

 
   

19:00-20:15

Rajajooga ja meditaatio

- Taavi -

31.3.-12.5.

Tunti pidetään 21.4.


 

 

 

 

17:30-19:00
Kundaliinijooga

- Jivan Mukta -

 

 

18:30-20:00
OM Meditaatio
3/5€

 

 

 

 
 

17:00-20:00
Amma-ilta
Henkisiä lauluja
Meditaatio Mantroja

 

20:20-21:30

Joogafilosofia

- Taavi -

31.3.-12.5.

Tunti pidetään 21.4.


 

19:00-20:30
Yin-jooga
- Marjaana -

 

 

19:15-20:45

Hathayoga in English

- Antonio -

TUNTI TAUOLLA!

jatkuu 7.5.

 

19:30-21:00
Virtaavaa
kehonhuoltoa
- Tarja -

EI TUNTIA 17.4.

 

19:00-21:00
Amma-ilta
Henkisiä lauluja
Meditaatio Mantroja