Viikko-ohjelma


Maanantai

11:00-12:00 Pilates perustaso - Terhi - 2. kerros *
11:00-12:30 Lempeä hathajooga - Lana - 4. kerros *
12:30-13:30 Pilates rintasyöpätoipilaille - Terhi - 2. kerros *
17:00-18:00 Pilates keskitaso - Emmi - 4. kerros *
17:15-18:45 Astangajooga - Lana - 2. kerros *
17:15-18:45 Kundaliinijooga - Kylli -  * Hoiva Shanti, 4.kerros *
18:15-19:15 Pilates alkeistaso - Emmi - 4. kerros *
19:00-20:30 Astangajoogan alkeiskurssi - Lana -  2. kerros *
19:00-20:30 TRE - Tension releasing exercises - Paula-  * Hoiva Shanti, 4.kerros *
19:30-21:00 Hathajooga - Kati -  4. kerros *

Ylös


Tiistai

 

11:00-12:30 Hathajooga - Lana -  2. kerros*
11:15-12:00 Vauva+vanhempi Jooga - Kati - 4. kerros*
12:30-14:00 Äitiysjooga - Kati - 4. kerros*
13:00-14:30 Seniorijooga - Kylli -  2. kerros*
16:45-17:45 Hathajooga - Kati -  4. kerros
17:00-18:00 Astangajooga aloittelijoille - Miisa - 2. kerros*
16:30-18:30 Astanga Mysore - Lana - *Hoiva Shanti 4. kerros*
18:00-19:30 Dynaaminen hathajooga - Kylli - 4. kerros*
18:15-19:15 Pilates perustaso - Emmi/parittomat viikot, Terhi/parilliset viikot - 2. kerros*
19:15-20:45 Virtaavaa kehonhuoltoa - Tarja -  *Hoiva Shanti 4. kerros*
19:30-21:00 Yin-jooga - Marjaana - Helena tuuraa 2. kerros*
19:45-21:15 Hathajooga - Kylli - 4. kerros*

Ylös


Keskiviikko

06:30-08:30 Astanga Mysore - Lana - *Hoiva Shanti, 4.kerros*
09:15-10:15 Pilates keskitaso - Terhi - 2. kerros*
11:00-12:00 Pilates perustaso - Terhi - 2. kerros*
11:00-12:30 Kundaliinijooga - Kylli - 4. kerros*
16:00-16:45 Muksujooga - Katja -    2. kerros*
17:00-18:00 Dynaaminen hatha - Kati -  2. kerros*
17:30-19:00 Kundaliinijooga - Jivan Mukta -  *Hoiva Shanti, 4.kerros*
18:00-19:30 Hathajooga - Kylli - 4. kerros*
18:15-19:30 Äitiysjooga - Kati -   2. kerros*
19:15-20:45 Lempeä astanga - Miisa - Hoiva Shanti, 4 krs
19:45-22:00 Alkeiskurssi -Kylli- 4. kerros*

Ylös


Torstai

11:15-12:00 Vauva+vanhempi Jooga 0kk-> - Liisa-Erika - 2. kerros*
11:00-12:30 Hathajooga - Kylli - 4. kerros*
12:30-13:30 Äitiysjooga - Liisa-Erika -  2. kerros*
15:45-16:45 Pilates keskitaso - Terhi -2. kerros*
17:00-18:00 Pilates alkeistaso - Terhi -2. kerros*
17:00-18:30 Dynaaminen hatha - Lana - *Shanti 4. kerros*
18:15-19:45 Lempeä astanga - Sanna -  2. kerros*
18:30-20:00 OM healing ryhmäharjoitus ja Sydämen Valon Meditaatio 5€/3€ .  *Hoiva Shanti, 4.kerros*
19:00-20:30 Hathajooga - Kylli - 4. kerros*
19:30-21:00 Acroyoga - Timo -  *Hoiva Shanti, 4.kerros*
20:30-22:00 Sound healing - Almer - 22.1, Huomaa uusi aika 2. kerros*

Ylös


Perjantai

06:30-08:30 Astanga Mysore - Lana - *Hoiva Shanti, 4.kerros*
10:00-11:00 Pilates perustaso - Emmi -  2.kerros*
11:00-12:30 Hathajooga - Marjaana - 4.kerros* Helena tuuraa
15:45-16:45 Pilates perustaso - Emmi -  2.kerros*
17:00-18:00 Pilates keskitaso - Emmi -  2.kerros*
17:00-18:30 Hathajooga - Marjaana -  4.kerros* Helena tuuraa
17:00-18:30 Kundaliinijooga - Aaro - *Hoiva Shanti, 4.kerros*
19:00-20:30 Yin-jooga - Marjaana - 4.kerros* Helena tuuraa
19:00-21:00 Amma-ilta Henkisiä lauluja meditaatio mantroja *Hoiva Shanti, 4.kerros*

Ylös


Lauantai

10:45-12:15 Dynaaminen hathajooga - Sanna - Kati tuuraa 4. kerros*
12:30-14:00 Äitiysjooga - Sanna - Kati tuuraa 4. kerros*
14:15-15:45 Astangajooga - Miisa - 4.kerros*
16:00-18:00 Yang & yin-jooga - Marjaana -  4. kerros* Miisa tuuraa

Ylös


Sunnuntai

11:00-12:30 Jooga+pilates -Kati- 4.krs*
13:00-14:30 Sivanandajooga -Jutta-  4.krs*
15:00-16:30 Hatha flow -Tiia- 4.krs*
17:00-18:30 Astangajooga, kaikki tasot -Lana- 2.krs*
17:00-18:30 Virtaavaa kehonhuoltoa -Tarja- 4.krs*
17:00-20:00 Amma-ilta henkisiä lauluja mediataatio mantroja *Hoiva Shanti, 4.krs*
19:00-21:00 Yin- jooga -Marjaana- 2.krs* Helena pitää tunnit
19:00-20:30 Hathajooga -Kylli- 4.krs*
 

Ylös