Viikko-ohjelma


Maanantai

11:00-12:30 Hathajooga -Salla- 4.krs

11:00-12:00 Pilates perustaso -Mimmi- 2.krs  

17:00-18:00 Pilates keskitaso -Emma- 4.krs

17:15-18:45 Astangajooga -Miisa/parill. vkot, Lana/paritt. vkot  2 krs

17:30-19:00 Äitiysjooga -Rosa- 4.krs Hoiva Shanti 

18:15-19:15 Pilates alkeistaso -Emma- 4.krs

19:00-20:30 Freedom jam - Vapaata tanssia/liikettä -Susku&Pekka- 2.krs 10€ / kerta 17.2., 24.2., 2.3., 9.3.

19:00-20:30 Astangajoogan alkeiskurssi -Miisa- 2.kerros  Seuraava alkeiskurssi alkaa 11.3. Ilmoittaudu mukaan!  -> info@jooga.fi

19:15-20:45 TRE - Tension Releasing Exercise -Paula- 4.krs Hoiva Shanti 17.2. Ei tuntia

19:30-21:00 Tiibetin sydän jooga -Sanna K.- 4.kerros Jatkuu huhtikuussa! 20.4.-25.5. <3

 

 

Ylös


Tiistai

11:00-12:30 Hathajooga -Emilia- 2. kerros

11:15-12:15 Vauva & vanhempi -jooga -Jenny- 4. kerros (ohjaus 11:15-12)

12:30-14:00 Äitiysjooga -Jenny- 4.kerros

13:00-14:30 Seniorijooga -Kylli- 2. kerros 11.-18.2. Salla

16:45-17:45 Hathajooga -Emilia- 4. kerros 

17:00-18:00 Astangajooga aloittelijoille -Lana (parill. vkot) / Miisa (paritt. vkot) 2. kerros 

18:00-19:30 Dynaaminen hatha -Kylli- 4. kerros 11.-18.2. Emilia

18:15-19:15 Pilates perus-/keskitaso -Terhi- 2. kerros

19:30-21:00 Virtaava kehonhuolto -Tarja- Hoiva Shanti 4. kerros 18.2. Ei tuntia

19:30-21:00 Yin-jooga -Marjaana- 2. kerros

19:45-21:15 Hathajooga -Kylli- 4. kerros 18.2. Emilia

Ylös


Keskiviikko

11:00-12:00 Pilates perustaso -Terhi- 2. kerros

11:00-12:30 Hathajooga -Lana- 4. kerros 

11:00-12:30 TRE: Tension releasing excercise -Paula- Hoiva Shanti 4.krs 19.2. Ei tuntia

17:15-18:45 Kundaliinijooga -Liv Avtar- 2. kerros - tunti suomeksi!

18:00-19:30 Hathajooga -Kylli- 4. kerros

19:00-20:30 Lempeä Astanga -Miisa- 2. kerros

19:45-22:00 Alkeiskurssi -Kylli- 4. kerros  Seuraava alkeiskurssi alkaa maaliskuussa ke 11.3. Ilmoittaudu mukaan -> info@jooga.fi

 

 

 

Ylös


Torstai

11:15-12:15 Äiti+vauva Jooga 2kk-12kk -Rosa- 2. kerros

12:30-14:00 Äitiysjooga -Rosa- 2.kerros 

11:00-12:30 Hathajooga -Kylli- 4. kerros 

17:00-18:00 Pilates alkeistaso -Terhi- 2. kerros 

17:15-18:45 Hathajooga -Kylli- 4. kerros

18:15-19:45 Ayurvedinen jooga -Lana- 2.kerros

19:15-20:45 Yin-Jooga -Marjaana- 4. kerros 

20:00-21:00 Sound healing -Almer- 2. kerros  27.2., 19.3., 26.3., 2.4., 28.5.

20:00-21:00 Naurujooga -Kristiina- 2. kerros  13.2., 12.3., 9.4., 7.5.

 

 

Ylös


Perjantai

11:00-12:00 Pilates perustaso -Emma- 2.kerros

11:00-12:30 Hathajooga -Marjaana- 4. kerros 

17:00-18:30 Lempeä astanga -Miisa- 4. kerros Hoiva Shanti 

17:00-18:30 Hathajooga -Marjaana- 4. kerros 

19:00-20:30 Yin-jooga -Marjaana- 4. kerros 

 

 

 

Ylös


Lauantai

10:45-12:15 Dynaaminen hathajooga -Sanna- 4. kerros 

12:30-14.00 Äitiysjooga -Sanna- 4. kerros 

14:15-15:45 Astangajooga -Miisa- 4.kerros 

16:00-17:30 Yin-jooga -Miisa- 4.kerros

Ylös


Sunnuntai

11:00-12:30 Jooga+pilates -Kati- 4. krs 16.2.-23.2. Salla

13:00-15:00 Sound Healing - tanssit & gongit -Almer- 4. krs  1.3., 29.3., 26.4., 31.5. 

17:00-18:30 Virtaavaa kehonhuoltoa -Tarja- 4. krs 23.2. Ei tuntia

17:00-20:00 Amma-ilta: henkisiä lauluja, meditaatio, mantroja. Hoiva Shanti 4. krs, vapaa pääsy. 

19:00-21:00 Yin- jooga -Marjaana- 2. krs 

19:00-20:30 Hathajooga -Kylli- 4. krs

Ylös